Blog > Komentarze do wpisu

Moda biurowa nie musi być nudna

Witam wszystkich na moim blogu z odzieżą w stylu biurowym. Odzież biurowa jako temat blogerek modowych jest raczej zaniedbywana, co jak sądzę wynika z tego, że większość z nich to młode dziewczyny, licealistki lub studentki, które jeszcze nie pracują. Co naturalne, gdy idą do pracy, ograniczają stopniowo publikowanie notek na blogach z powodu braku czasu lub innych priorytetów i tak właśnie niewiele można przeczytać ciekawego w polskim Internecie o modzie do biura, a przecież to w pracy spędzamy bardzo dużo czasu.

Z tego powodu wybór ładnej, niebanalnej garderoby jest ważny, ponieważ pozwoli ona nam czuć się lepiej, przyjemniej, a nawet być bardziej docenianymi. Ponadto, na wielu stanowiskach wymagany jest strój formalny, który nie musi być wcale nudny i banalny. Przeciwnie, powinnyśmy czuć się dobrze w naszych ciuchach bez względu na to, czy jesteśmy w pracy, w domu i na spacerze. Będę więc tutaj opisywała wybór ubrań do pracy korporacyjnej, biurowej, zarówno na stanowiskach które wymagają stroju formalnego, jak również w miejscach gdzie możemy przebrać się bardziej casual. Z pewnością będę opisywała również ciekawe dodatki do takiej odzieży, które mogą dodatkowo wzmocnić nasz wizerunek. Będą tutaj opisywane także buty, bo jak wiadomo, prawdziwa kobieta nie obejdzie się bez 40 par butów w szafie!

Zapraszam do przeglądania bloga oraz do zgłaszania własnych propozycji modowych, tudzież do przesyłania swoich propozycji. A zatem – bądź modne, korpo-kobietki!

moda biurowa dla kobietsobota, 05 kwietnia 2014, modaizy

Polecane wpisy