RSS
środa, 10 września 2014
Asystentka prezesa, szefa czy zarządu to ważne stanowiska, które wymagają odpowiedniego ubioru. Będąc na takim stanowisku należy przestrzegać pewnych zasad zwanych dress code, aby budzić zaufanie i jednać do siebie ludzi. Często taka osoba jest pierwsza w kontakcie z klientem lub potencjalnym pracownikiem więc musi robić dobre wrażenie.

12:07, modaizy
Link
niedziela, 20 lipca 2014
Biurowa moda zmienia się równie szybko jak w innych dziedzinach mody, no prawie tak szybko. Kiedyś obowiązywały głównie nudne szare albo beżowe garsonki i zapięte na wszystkie guziki białe bluzki dziś mamy już o wiele większą swobodę, co nie znaczy, że takich miejsc, gdzie obowiązują sztywne zasady dziś nie mamy. Oczywiście w wielu firmach obowiązkowy jest strój, który będzie spójny z jej wizerunkiem i to jak najbardziej jest uzasadnione w miejscach takich jak sieciowe hotele, restauracje czy inne duże firmy i korporacje.

15:17, modaizy
Link
sobota, 12 kwietnia 2014
Sen jest bardzo ważny dla ludzkiego życia. Powoduje regenerację organizmu, odnowę biologiczną komórek oraz porządkowanie i przetwarzanie informacji zdobytych w ciągu dnia. Prawidłowy ja również zdrowy sen gwarantują nowoczesne materace sprężynowe wykonane z najwyżej jakości materiałów syntetycznych produkowanych w fabrykach meblowych w Unii Europejskiej. Przeciętnie na wypoczynek poświęcamy do ośmiu godzin na dobę. To minimum jakie powinniśmy zarezerwować na sen.

19:40, modaizy
Link
środa, 09 kwietnia 2014
Jaki w czasach kryzysu jest lepszy pomysł na własny biznes, jeżeli nie sklep internetowy z ciuszkami dla dzieci? W czasach kryzysu, w sezonie 2014 mają być modne ubrania przede wszystkim praktyczne, pozbawione ekstrawagancji i wytrzymałe, mogące służyć dobrze więcej niż jeden sezon. Można się więc spodziewać, że ludzie skierują się także ku rozwiązaniom takim jak popularny „lumpeks”, którego główną ofertę stanowi tania odzież używana, zamieniając drogie butiki na tanie sklepy z używanymi ubraniami, w których przecież także można znaleźć coś ciekawego. Wystarczy zresztą spojrzeć na kolejki jakie ustawiają się przed takimi sklepami w każdy poniedziałek rano, gdy najczęściej przychodzi nowa dostawa, by uzmysłowić sobie, ile może zarobić sklep internetowy.

15:54, modaizy
Link
sobota, 05 kwietnia 2014
Witam wszystkich na moim blogu z odzieżą w stylu biurowym. Odzież biurowa jako temat blogerek modowych jest raczej zaniedbywana, co jak sądzę wynika z tego, że większość z nich to młode dziewczyny, licealistki lub studentki, które jeszcze nie pracują. Co naturalne, gdy idą do pracy, ograniczają stopniowo publikowanie notek na blogach z powodu braku czasu lub innych priorytetów i tak właśnie niewiele można przeczytać ciekawego w polskim Internecie o modzie do biura, a przecież to w pracy spędzamy bardzo dużo czasu.

10:09, modaizy
Link